
ATESY қазандығына арналған тұғыр ПК-Б-400.400.420-02
- Бар
- Коды:120804
35 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PC-B-400.400.420-02 сериялы бюджеттік стенд қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында электр қазандықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тіреуішті еденге және қабырғаға бекітуге арналған кронштейндер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті тесігінің болуы есебінен коммуникацияларға ыңғайлы қосылуды қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. қақпаққа біркелкі бөлінген жүктеме: 40 кг
- Орналастырылатын қазандықтың макс. өлшемі: 400х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Қазандыққа арналған тұғыр ПК-Б-400.400.420-02 (ПК-420) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | қайнағыш астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 35 301 ₸


