
ATESY ПК-С-400.400.870-02 су қайнатқышына арналған тұғыр
- Бар
- Коды:120806
63 955 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY стенді PC-S-400.400.870-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында электр қазандықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тіреуішті еденге және қабырғаға бекітуге арналған кронштейндер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті тесігінің болуы есебінен коммуникацияларға ыңғайлы қосылуды қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. қақпаққа біркелкі бөлінген жүктеме: 40 кг
- Орналастырылатын қазандықтың макс. өлшемі: 400х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | қайнағыш астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 63 955 ₸


