
ATESY тұғыры ПКИ-П-500.500.420-02
- Бар
- Коды:122670
93 943 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PKI-P-500.500.420-02 Prestige сериясының тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі ас үй жабдықтары мен жабдықтарын орнату үшін қолданылады. Үстел үсті мен әбзелдері қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан, аяқтары AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм дөңгелек құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұғырдың барлық жиектерінде жиек бар, бұл пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтардың биіктігі бойынша реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. біркелкі бөлінген жүктеме: 80 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПКИ-П- 500.500.420-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.9 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 93 943 ₸


