
ATESY тұғыры ПДТ-Л-600.600.960-02
- Бар
- Коды:198263
259 459 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY подставкасы ПДТ-Л-600.600.960-02 сериялы Люкс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Рубикон комбайндарын, сондай-ақ басқа да технологиялық және ас үй жабдықтарын орнату үшін қолданылады. Үстел үсті, сөре және сырғымалар қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан, тіректер 40х40 мм AISI 210 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Комбайнның құлап кетуіне жол бермеу үшін үстелдің үстіңгі жағындағы арнайы тығындар
- Тазалауды оңай өңдеу үшін дәнекерленген бұрыштар
- Төменгі бөліктегі сыйымды сөре
- Бұйымның барлық жиектері жиектелген (бүктелген), бұл оны құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді
- Реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды өтеуге мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 620x620x140 / 965x625x140 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 7 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, табалар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 259 459 ₸


