
ATESY қазандығына арналған тұғыр ПК-Б-310.310.870-02
- Бар
- Коды:120803
40 252 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PC-B-310.310.870-02 сериялы бюджеттік стенд қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Субұрқақ сериялы электр қазандықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қазандықты тұғырдың қақпағына бекітуге арналған кронштейндер және тұғырды еденге және қабырғаға бекітуге арналған кронштейндер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті тесігінің болуы есебінен коммуникацияларға ыңғайлы қосылуды қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. қақпаққа біркелкі бөлінген жүктеме: 40 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | қайнағыш астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 40 252 ₸


