
ATESY тұғыры ПКИ-С-900.500.420-02
- Бар
- Коды:122840
76 711 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PKI-S-900.500.420-02 сериялы стандарт стенді қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі ас үй жабдықтары мен жабдықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұғырдың барлық жиектерінде жиек бар, бұл пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтардың биіктігі бойынша реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. біркелкі бөлінген жүктеме: 80 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПКИ-С- 900.500.420-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.2 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 76 711 ₸


