
ATESY тұғыры ПДТ-Л-800.800.700-02
- Бар
- Коды:123501
293 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY подставкасы ПДТ-Л-800.800.700-02 сериялы Люкс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Рубикон комбайндарын, сондай-ақ басқа да технологиялық және ас үй жабдықтарын орнату үшін қолданылады. Үстел үсті, сөре және сырғымалар қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан, тіректер 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті ішкі жағынан ДСП парағымен нығайтылған, бұл оның беріктігін арттырады және иілуді болдырмайды
- Комбайнның құлап кетуіне жол бермеу үшін үстелдің үстіңгі жағындағы арнайы тығындар
- Төменгі бөліктегі сыйымды сөре
- Бұйымның барлық жиектері жиектелген (бүктелген), бұл оны құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді
- Реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды өтеуге мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6x GN 1/1 немесе 12x GN 1/2
- Үстелдің үстіңгі тақтайына макс. жүктеме: 110 кг
- Сөреге макс. жүктеме: 25 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Соларға арналған тұғыр.об. ПДТ-Л- 800. 800.700-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.5 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 6 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 293 100 ₸


