
ATESY КҚ-С-310.310.420-02 қазандыққа арналған тұғыр
- Бар
- Коды:120810
41 627 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PC-S-310.310.420-02 сериялы стандарт стенді қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Субұрқақ сериялы электр қазандықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қазандықты тұғырдың қақпағына бекітуге арналған кронштейндер және тұғырды еденге және қабырғаға бекітуге арналған кронштейндер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті тесігінің болуы есебінен коммуникацияларға ыңғайлы қосылуды қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. қақпаққа біркелкі бөлінген жүктеме: 40 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | қайнағыш астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 41 627 ₸


