
ATESY тұғыры ПКИ-Б-500.600.280-02
- Бар
- Коды:122710
50 942 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PKI-B-500.600.280-02 сериялы бюджеттік стенд қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі ас үй жабдықтары мен жабдықтарын орнату үшін қолданылады. Бұйым қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұғырдың барлық жиектерінде жиек бар, бұл пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтардың биіктігі бойынша реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. біркелкі бөлінген жүктеме: 80 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Түрі | Қойғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПКИ-Б- 500.600.280-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 50 942 ₸


