
Тұғыр Abat ПП-400-01
- Бар
- Коды:119124
197 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PP-400-01 тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ПЭК-400 пицца конвейер пештерін 3 яруста құрастыруға арналған. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тығынмен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 400 кг
Назар аударыңыз! Суретте пицца пешімен бірге тұрған тұғыр.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801150 |
| Биіктігі | 356 мм |
| Тереңдігі | 626 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | конвейерлік пештің астында |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 833 мм |
- Бағасы: 197 483 ₸


