
Abat тұғыры ДК-12-6/4-01
- Бар
- Коды:330359
284 967 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat тұғыры ДК-12-6/4-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында КАП-5ПП конвекциялық пештерімен бірге қолданылады. Модель дөңгелектермен жабдықталған және жоғары сапалы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: өлшемі 600х400 мм 12 қаңылтыр таба
- Тұғырға рұқсат етілген жүктеме: 400 кг
- Бір науаға рұқсат етілген жүктеме: 4 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000019498 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 814 мм |
| Тереңдігі | 735 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 2 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 6 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 284 967 ₸



