
Abat ПП-400 тұғыры
- Бар
- Коды:119122
298 997 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PP-400 тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ПЭК-400 пицца конвейер пештерін 3 яруста құрастыруға арналған. Модель сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тығынмен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 250 кг
- Төменгі сөре: 140 кг
Назар аударыңыз! Суретте пицца пешімен бірге тұрған тұғыр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801146 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 626 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | конвейерлік пештің астында |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 836 мм |
- Бағасы: 298 997 ₸


