
Abat тұғыры ДК-10-6/ 4К
- Бар
- Коды:255994
321 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat тұғыры ПК-10-6/4 РПШ айналмалы пештерімен бірге қолданылады-10-6- Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында 4Б. Модель дөңгелектермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: өлшемі 600х400 мм 10 қаңылтыр таба
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000009826 |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 10 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 321 502 ₸




