
Abat ПК-500/1200 қамыр илейтін машинаға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:303372
413 568 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PC-500/1200 тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында TPM-500/1200 сынақ диспенсерімен бірге пайдалануға арналған. Модель 4 бұрылмалы доңғалақ тіректерімен жабдықталған, оның 2-уі тығындармен. Корпус металдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 767 мм |
| Қаңқа материалы | металл |
| Мақсаты | қамырды жайып салатын машинаның астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 796 мм |
- Бағасы: 413 568 ₸


