Карбома тұғыры A87 N 1,0-10 (1,0)
- Бар
- Коды:97245
65 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарКарбома тұғыры A87 N 1,0-10 (1,0)
65 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A87 N 1,0-10 (1,0) тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында VHS-1,0 Argo және VHSn-1,0 Argo үстел үсті дисплейлерімен бірге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | арго астында-1,0 / A87 N 1,0-10 (Тұғыр 1,0) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 635 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Мақсаты | витринаның астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 65 611 ₸


