
Carboma A89 N 1,0-10 тұғыры ( Арго XL ТЕХНО тұғыры)
- Бар
- Коды:111404
123 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А89 N 1,0-10 тұғыры (Арго XL Техно) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Argo XL Техно үстел үсті витриналарымен бірге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 565 мм |
| Тереңдігі | 522 мм |
| Мақсаты | витринаның астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 755 мм |
- Бағасы: 123 208 ₸



