Карбома тұғыры A87 N 1,5-10 (1,5)
- Бар
- Коды:97253
75 167 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарКарбома тұғыры A87 N 1,5-10 (1,5)
75 167 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A87 N 1,5-10 (1,5) тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында VHS-1,5 Argo және VHSn-1,5 Argo үстел үсті витриналарымен бірге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | арго астында-1,5 Арго астындағы тұғыр 1,5 / A87 N 1,5-10 (Тұғыр 1,5) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 635 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Мақсаты | витринаның астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 1420 мм |
- Бағасы: 75 167 ₸


