
Empero EMP.AS.5 тұғыры
- Бар
- Коды:276838
238 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.AS.5 тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында EMP.5 және EMP.5+5 пицца пештерімен бірге қолданылады. Модель 2 тұтас сыйымды сөремен жабдықталған. Корпус болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Қаңқа материалы | металл |
| Мақсаты | ошақ пешінің астына |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 238 781 ₸



