
Empero EMP.9TS030-К тұғыры
- Бар
- Коды:279112
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.9TS030-K тұғыры 900 сериялы, ені 1200 мм жабдықпен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Биіктігі | 565 мм |
| Тереңдігі | 847 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


