
Пешке арналған тіреуіш Emperoemp.PKF-50-AS
- Бар
- Коды:124509
589 071 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PKF-50-AS тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көмірмен жұмыс істейтін пештермен, сондай-ақ басқа да ас үй жабдықтарымен бірге қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- EMP.PKF-50-K және EMP.PKF-50-S пештерімен бірге пайдалануға өте ыңғайлы
- 2 ыңғайлы сыйымды сөрелер
- қозғалысты жеңілдету үшін 4 жылжымалы доңғалақ
- Гигиеналық және тазалау оңай
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PKF-50- AS / Пешке арналған тұғыр EMP.PKF-50-AS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 825 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | гриль-мангал астында |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 589 071 ₸


