
КАЙМАН ПО-227/0606 ыдыс жуғыш машинаға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:230327
88 317 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПО-227/0606 тұғыры оған жабдықты орнату және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтау үшін қолданылады. Модель ыдыс жуғыш кассеталарға арналған бағыттағыштардың 2 деңгейімен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Жиналмалы конструкция AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 500х600х600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 2 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 2 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 88 317 ₸


