
КАЙМАН тұғыры БОЙЫНША-222/0706
- Бар
- Коды:118341
96 435 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN PO-222/0706 стенді оған жабдықты орнату және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын құбырдан, үстелдің үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұтас сөре
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.75 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 96 435 ₸


