
Тауар қойғыш KAYMAN ЖМ-22/1206
- Бар
- Коды:116261
127 789 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПТ-22/1206 қосалқы қоймасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жабдықтарды, инвентарьларды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын құбырдан, үстелдің үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Дәнекерленген қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160911 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.1 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тауар қойғыш |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 127 789 ₸


