
КАЙМАН ПКУ тұғыры
- Бар
- Коды:84048
171 470 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПКУ тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Apach, Rational, Abat, Unox және ATESY бу конвекторларымен бірге гастрономдар мен науаларды сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын құбырдан, үстелдің үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Гастроэмкость типі: GN 1/1 / 600х400 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 10 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 942 мм |
- Бағасы: 171 470 ₸


