
UNOX XR 130 тұғыры
- Бар
- Коды:25924
258 363 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XR 130 тұғыры оның үстіне LineMiss сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған. Көлемі 460х330 мм болатын гастрономиялық сөрелер мен пісіру парақтарына арналған бағыттағыштардың көмегімен жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, ас үй кеңістігін мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 70 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XR130 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 782 мм |
| Тереңдігі | 518 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 598 мм |
- Бағасы: 258 363 ₸


