
UNOX XWARC-07EF-H тұғыры
- Бар
- Коды:122905
428 890 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWARC-07EF-H тұғыры оның үстіне BakerTop MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде карталар. 600х400 мм пісіруге арналған табақтарға арналған бағыттағыштардың көмегімен жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, ас үй кеңістігін мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 60 мм
Үйлесімділік:
- Пароконвентомат XEBC-04EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-06EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-10EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-04EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-06EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-10EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-06EU-GPR
- Пароконвентомат XEBC-10EU-GPR
- Пароконвентомат XEBC-04EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-04EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-GPRM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-GPRM
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | C9895 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 752 мм |
| Тереңдігі | 713 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 7 |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 842 мм |
- Бағасы: 428 890 ₸


