
UNOX XR 168 тұғыры
- Бар
- Коды:31358
285 508 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XR 168 тұғыры оған қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде BakerTop, BakerLux және ChefLux сериялы комбайндарды орнатуға арналған. XR 727 бағыттағыштарының көмегімен гастрономдар мен пісіру парақтарына арналған ас үй кеңістігін жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Жеткізу көлеміне бағыттағыштар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XR168 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 692 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 842 мм |
- Бағасы: 285 508 ₸


