
UNOX XWARC-00EF-L тұғыры
- Бар
- Коды:115425
255 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWARC-00EF-L тұғыры оған BakerTop MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде карталар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | B4586 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 713 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 842 мм |
- Бағасы: 255 667 ₸


