
UNOX XWARC-00EF-M тұғыры
- Бар
- Коды:80213
274 906 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWARC-00EF-M тұғыры оның үстіне BakerTop MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде карталар.
Үйлесімділік:
- Пароконвентомат XEBC-04EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-06EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-10EU-EPR
- Пароконвентомат XEBC-04EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-06EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-10EU-E1R
- Пароконвентомат XEBC-06EU-GPR
- Пароконвентомат XEBC-10EU-GPR
- Пароконвентомат XEBC-04EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-EPRM
- Пароконвентомат XEBC-04EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-E1RM
- Пароконвентомат XEBC-06EU-GPRM
- Пароконвентомат XEBC-10EU-GPRM
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 434 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 842 мм |
- Бағасы: 274 906 ₸


