
UNOX XWVRC-0011-М тұғыры
- Бар
- Коды:80211
240 681 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWVRC-0011-M тұғыры оған ChefTop MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде карталар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XWVRC-0011-M |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 343 мм |
| Тереңдігі | 546 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 732 мм |
- Бағасы: 240 681 ₸


