
UNOX XEKRT-08EU-H тұғыры
- Бар
- Коды:94429
288 409 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEKRT-08EU-H тұғыры оның үстіне BakerLux Shop сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған.Pro қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде ені 800 мм. Өлшемі 600x400 мм пісіруге арналған табақтарға арналған бағыттағыштардың көмегімен жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, ас үй кеңістігін мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Үйлесімділік:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XWKRT-08EU-H |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Биіктігі | 738 мм |
| Тереңдігі | 688 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 794 мм |
- Бағасы: 288 409 ₸


