
UNOX XWKRT-00HS-F тұғыры
- Бар
- Коды:94434
134 549 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWKRT-00HS-F тұғыры оның үстіне BakerLux Shop сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған.Pro қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде ені 600 мм.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 546 мм |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 594 мм |
- Бағасы: 134 549 ₸


