
UNOX XWCRC-0013-F тұғыры
- Бар
- Коды:126100
191 513 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWCRC-0013-F тұғыры оған CHEFTOP MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Maps™ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде ықшам.
Үйлесімділік:
- Пароконвентомат XECC-1013-EPRM
- Пароконвентомат XECC-0513-EPRM
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 177.8 мм |
| Тереңдігі | 685.8 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 508 мм |
- Бағасы: 191 513 ₸


