
UNOX XWERC-0011-F тұғыры
- Бар
- Коды:233609
180 801 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWERC-0011-F тұғыры оған қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде XEEC сериялы жылу шкафтарын орнатуға арналған. Едендегі бағанға жылу шкафтарын орнату кезінде міндетті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 178 мм |
| Тереңдігі | 491 мм |
| Қаңқа материалы | металл |
| Мақсаты | жылу шкафының астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 744 мм |
- Бағасы: 180 801 ₸


