
UNOX XWKRT-00HS-L тұғыры
- Бар
- Коды:322969
206 821 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWKRT-00HS-L тұғыры оған BakerLux сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған Shop.Pro.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 594 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 546 мм |
- Бағасы: 206 821 ₸


