
UNOX XWCRC-0013-L тұғыры
- Бар
- Коды:325717
220 470 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWCRC-0013-L тұғыры XECC сериялы бу конвекторларымен ортақ пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 696 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 220 470 ₸


