
UNOX XR 118 тұғыры
- Бар
- Коды:32274
253 066 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XR 118 тұғыры оған қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде ChefLux және ChefTop сериялы комбайндарды орнатуға арналған. XR 717 бағыттағыштарының көмегімен гастрономдар мен пісіру парақтарына арналған ас үй кеңістігін жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Жеткізу көлеміне бағыттағыштар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XR118 |
| Биіктігі | 692 мм |
| Тереңдігі | 546 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 732 мм |
- Бағасы: 253 066 ₸


