
UNOX XWKRT-00EF-L пешке арналған тұғыр
- Бар
- Коды:360133
264 888 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWKRT-00EF-L тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында BakerLux Shop сериялы пештермен бірге қолданылады.Науаның өлшемі 600х400 болатын Pro.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 688 мм |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 794 мм |
- Бағасы: 264 888 ₸


