
UNOX XWVRC-0021-L тұғыры
- Бар
- Коды:323049
271 925 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWVRC-0021-L тұғыры оған CHEFTOP MIND.Maps сериялы комбайндарды орнатуға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 842 мм |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 891 мм |
- Бағасы: 271 925 ₸


