
UNOX XR 190 тұғыры
- Бар
- Коды:25998
277 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XR 190 тұғыры оның үстіне LineMiss сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған. Көлемі 600х400 мм болатын гастрономдар мен пісіру парақтарына арналған бағыттағыштардың көмегімен жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, ас үй кеңістігін мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 70 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XR190 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 782 мм |
| Тереңдігі | 599 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 798 мм |
- Бағасы: 277 595 ₸


