
UNOX XEKRT-08HS-H тұғыры
- Бар
- Коды:94432
285 603 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEKRT-08HS-H тұғыры оның үстіне BakerLux Shop сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған.Pro және EVEREO жылу шкафының ені 600 мм қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде. Өлшемі 460x330 мм пісіруге арналған табақтарға арналған бағыттағыштардың көмегімен жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалана отырып, ас үй кеңістігін мүмкіндігінше ыңғайлы етіп ұйымдастыруға болады.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Үйлесімділік:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XWKRT-08HS-H |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 783 мм |
| Тереңдігі | 546 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 594 мм |
- Бағасы: 285 603 ₸


