
UNOX XEERC-0811-H тұғыры
- Бар
- Коды:324757
293 736 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEERC-0811-H тұғыры EVEREO сериялы жылыту шкафтарымен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде қолданылады. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Биіктігі | 753 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | жылу шкафының астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 653 мм |
- Бағасы: 293 736 ₸


