
Аралық стенд UNOX XEKIT-04EU
- Бар
- Коды:322104
356 984 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап аралық стенд UNOX XEKIT-04EU қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде гастрономдарды сақтауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 4 |
| Мақсаты | гастроемкости астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 356 984 ₸


