
UNOX XWCRC-0613-H тұғыры
- Бар
- Коды:126101
379 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWCRC-0613-H тұғыры оған CHEFTOP MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Maps™ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6 GN 1/1
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550x800x800 мм
Үйлесімділік:
- XECC-0513-EPRM бу комбайны
- XECC-1013-EPRM бу комбайны
- XEEC-1013-EPR бу комбайны
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Биіктігі | 744 мм |
| Тереңдігі | 779 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 6 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 518 мм |
- Бағасы: 379 145 ₸


