
UNOX XEBIC-03EU тұғыры
- Бар
- Коды:248547
408 943 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBIC-03EU тұғыры оның үстіне BakerTop MIND сериялы конвекциялық пештерді орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде 600х400 мм өлшемді карталар мен науалар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | xebic03eu |
| Биіктігі | 309 мм |
| Тереңдігі | 817 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 3 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 408 943 ₸


