
UNOX XWVRC-0711-UH бу комбайнына арналған тұғыр
- Бар
- Коды:324712
423 352 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWVRC-0711-UH тұғыры CHEFTOP MIND.Maps комбайндарымен ортақ пайдалануға арналған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 888 мм |
| Тереңдігі | 732 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 7 |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 641 мм |
- Бағасы: 423 352 ₸


