
UNOX XWCRC-0623-H тұғыры
- Бар
- Коды:325746
379 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWCRC-0623-H тұғыры GN 2/3 өлшемді XECC сериялы бу конвекторларымен ортақ пайдалануға арналған. Модель сөремен және 6 қатар бағыттағыштармен жабдықталған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 744 мм |
| Тереңдігі | 518 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 6 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | GN 2/3 |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 585 мм |
- Бағасы: 379 145 ₸


