
UNOX XWARC-07EF-UH тұғыры
- Бар
- Коды:325745
462 056 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWARC-07EF-UH тұғыры BAKERTOP MIND сериялы бу конвекторларымен ортақ пайдалануға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы карталар. Модель сөремен және бағыттағыштардың 7 деңгейімен жабдықталған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі | 888 мм |
| Тереңдігі | 842 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 7 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 804 мм |
- Бағасы: 462 056 ₸


