
UNOX XWVRC-0721-H бу конвектматына арналған тұғыр
- Бар
- Коды:324667
538 464 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWVRC-0721-H тұғыры BAKERTOP және CHEFTOP MIND.Maps комбайндарымен ортақ пайдалануға арналған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 41 келі |
| Биіктігі | 752 мм |
| Тереңдігі | 842 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 7 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкость типі | GN 2/1 |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 891 мм |
- Бағасы: 538 464 ₸


