
UNOX XWVEC-0811 тұғыры
- Бар
- Коды:115420
579 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XWVEC-0811 тұғыры оған ChefTop MIND сериялы комбайндарды орнатуға арналған.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде карталар.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 8х GN 1/1
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 57 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | B8965 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 676 мм |
| Тереңдігі | 656 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 579 221 ₸


